Gizlilik Sözleşmesi

Level Up Eğitim (www.levelupegitim.com) olarak güvenliğinizi göz önünde bulundurarak, başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, temel hak ve özgürlüklerin korunması amacıyla, kişisel verilerle ilgili düzenlenen “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” hususunda sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Sitemiz www.levelupegitim.com talep ve ilgilerinizi daha iyi analiz ederek en doğru hizmeti sunmak amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (İsim, Soyisim, e-posta ve benzeri) talep etmektedir. Levelupegitim.com veritabanında toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları, daha iyi müşteri hizmetleri sunabilmek ya da size yönelik özel promosyon ve indirimlerin yapılabilmesi için şirketimiz bünyesinde kullanılmaktadır. Ayrıca sitemiz  www.levelupegitim.com üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler tarafımızdan analiz edilmekte ve bilgi güvenliği çerçevesinde saklanmaktadır. Bu veriler ödeme adımlarını içermemekte olup, gezilen etkinlikler, beğenilen etkinlikler, ziyaret edilen yayıncılar ve profil sayfanızda yaptığınız değişiklikler ile sepetinize attığınız ürünleri / etkinlikleri kapsamaktadır.

Level Up Eğitim üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, Yayıncı (www.levelupegitim.com üzerinde satılan etkinlik düzenleyen kişi / kurum)* dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta olup hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Bu verilerin toplanma ve saklanma amacı, üyenin müşteri hizmetlerinden faydalanabilmesi, çapraz ve tamamlayıcı satışların yapılabilmesi ve olası kampanyalarımızın iletişimini sadece ilgili kategorideki ziyaretçilerimize sunabilme ihtiyacıdır.

Levelupegitim.com, aynı zamanda Google, Facebook, Instagram ve diğer birçok sosyal mecrada reklamveren kimliğine ve pazarlama aktivitelerine sahiptir. Bu aktiviteler kapsamında sitemizde bulunan bu sosyal mecraların takip ve yeniden pazarlama özellikleri aracılığıyla en çok ilgi duyduğunuz kategorideki etkinliklerimizin ve yeni etkinliklerimizin reklamlarını bu mecralarda görebilirsiniz. Bu aktiviteler için herhangi bir veriniz depolanmamakta olup, sadece bu mecralar tarafından analiz edilerek tarafınıza gösterilmektedir. Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini özellikle kullanmaktayız. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, Levelupegitim.com tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu veriler ayrıca diğer sosyal medya mecralarında da tarafınızın en ilgili olduğu reklamlarımızı görüntüleyebilmeniz ve son haberlerimizden bilgi sahibi olabilmeniz için kullanmaktayız. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. İşbu Gizlilik Sözleşmesini kabul ederek bilgilerinizin Reklam yayıncıları ile reklam ve tanıtım amacıyla paylaşılmasına onay vermektesiniz. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (İsim, soyadı, cinsiyet, yaş veya katılınan yayın bilgisi vb.) içermemektedir.
Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, reklamlarımızı internet üzerindeki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir.

Level Up Eğitim’a form doldurarak veya profilinizi tamamlayarak girmiş olduğunuz her türlü kişisel veri (Veri) bakımından, 7 Nisan 2016 tarihinde yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) gereğince, şirketimiz veri sorumlusu ve veri işleyen sıfatıyla, kişisel bilgileri; kanunda açıklandığı çerçevede ve aşağıda açıklanan şart ve sınırlara bağlı kalarak; depolayabilecek, muhafaza edebilecek, hizmetlerini devam ettirebilmek amacıyla güncelleyebilecek, değiştirebilecek, yeniden düzenleyebilecek, mevzuatın izin verdiği durumlarda ve ölçüde üçüncü kişilerle ortak işleyebilecektir. Bu bilgiler finansal özel verilerinizi kapsamaz. . Level Up Eğitim, kişisel verilerinizi burada belirtilen işleme amaçları dışında kullanmayacak, açık rızanız ya da ilgili mevzuatta öngörülen sebepler olmaksızın 3. kişilere aktarmayacak ve/veya ifşa etmeyecektir.

Resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda müşteri bilgileri resmi makamlara açıklanabilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sunucularda veya veritabanlarımızda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler iyzico https://www.iyzico.com/ altyapısı üzerinden banka ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Herhangi bir ödeme bilginiz Level Up Eğitim personeli tarafından görüntülenememektedir.

Levelupegitim.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorum” butonuna eğer email listemizden çıkmak istiyorsanız tıklayabilirsiniz.

Şirketimiz, temin ettiği kişisel verileri, tabii olduğu mevzuat hükümleri kapsamında öngörülen bir süre olması durumunda ilgili sürelere riayet ederek; eğer böyle bir süre öngörülmemişse maksimum 5 seneyi aşmayacak şekilde ancak işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar saklayabilecektir. Eğer üyeliğinizi sonlandırırsanız veya profilinizden verilerinizi silerseniz bu verilerde tarafımızdan silinecektir. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5. Maddesinin 2. fıkrası uyarınca, kanunlarda açıkça öngörülmesi, bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması, veri sorumlusu/veri işleyen sıfatıyla SODAMEDYA İLETİŞİM HIZMETLERİ LTD. ŞTİ.’nin hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması, ilgili kişi tarafından alenileştirilmiş olması, bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması, ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusu olan Şirketimizin meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması hallerinde Şirketimizin açık rıza almaksızın kişisel verileri işleyebilme hakkı mevcuttur. Ayrıca, Şirketimizin tabii olduğu mevzuattan kaynaklanan kanuni yükümlülüklerini yerine getirmesi için ve/veya yasal zorunluluklar nedeniyle bilgi talep edebilecek kişi/kurumlara yapılacak açıklama, kullanım ve aktarımlar için açık rıza alınmasına gerek olmamaktadır.

Ticaret Ünvanı : SODAMEDYA İLETİŞİM HIZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Balmumcu, Barbaros Bulv. İba Blokları No:24/10 Beşiktaş/ İstanbul 34349 
MERSİS No : 0772 0583 8590 0015
İletişim Telefonu : 0 212 224 44 74
İletişim Web Adresi  www.levelupegitim.com 

Eğitimlerden haberdar olmak için E-Bültenimize kayıt olun.