?

Yeni etkinlikler hakkında nasıl bilgi edinebilirim?

Level Up Eğitim'e üye olarak, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek ve e-bültenimize kayıt olarak yeni etkinlikler konusunda bilgi alabilirsiniz.

?

Düzenlenen bir eğitime kayıt olamadım, eğitimin tekrarı ne zaman gerçekleşir?

Web sayfamızda yer alan e-bültenimize kayıt olarak ya da destek@levelupegitim.com adresinden bizimle irtibata geçerek bir sonraki eğitim tarihi hakkında bilgi alabilirsiniz.

?

Level Up Eğitim sayfasında bulunmayan ancak eğitim almak istediğim konular hakkında öneride bulunmak istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim?

Her türlü istek ve önerilerinizi destek@levelupegitim.com adresinden bizimle paylaşmanız durumunda konu değerlendirilmek üzere ilgili birimimize iletilecektir.

?

Nasıl daha fazla yardım alabilirim?

Her türlü soru ve öneriniz için, destek@levelupegitim.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

?

Eğitimde içeriklerini kayıt altına alıp kullanabilir miyim?

Yayınları kaydetmeniz veya indirmeniz, yayının tümü veya herhangi bir bölümünü farklı mecralar ve dijital platformlarda paylaşmanız yasaktır. Yayıncıların fikri mülkiyet hakları altında korunan bu içeriklerin paylaşılması / kayıt edilmesi durumunda yasal yaptırım uygulanabilir. Level Up Eğitim bu haklar konusunda çok hassas olup, bu izleyicilerin / müşterilerin bilgilerini yasal mercilerle paylaşabilir.

?

Eğitmenler hakkında bilgi edinebilir miyim?

Evet. Eğitimi veren uzmanlar hakkında detaylı bilgiye "Eğitim Ortaklarımız" bölümünde yer alan yayıncı logosuna tıklayarak, yayıncı web sitesinden ulaşabilirsiniz.

?

Eğitim sonunda katılım belgesi alabilecek miyim?

Katılım gösterilmesi gereken süre boyunca oturumlara katılarak eğitim tamamlandığında, ilgili eğitim için katılımcı adına düzenlenmiş eğitim katılım belgesi, katılımcının kayıt aşamasında verdiği e-mail adresine digital olarak gönderilecektir. Yalnızca eğitime katılan katılımcılar belge almaya hak kazanır.

?

Online eğitimler canlı mı olacak ? Eğitim sırasında soru yöneltebilecek miyim?

Evet. Eğitim detayında aksi bildirilmedikçe, online eğitimler canlı olarak, yayıncının sağlayacağı platformlar üzerinde verilecek olup, eğitmenlere eğitim sırasında sorularınızı yöneltebileceksiniz.

?

Satın aldığım eğitime kaç kişi katılacak?

Katılacak olduğunuz her eğitim için eğitim programı içeriğinde açıkça görüntüleyebileceğiniz katılımcı sayısı sınırları mevcuttur. Kurslar belirtilenin üzerinde katılımcı sayısı ile yapılmamaktadır. Yayıncının, eğitim organizasyonu ile ilgili bu detayda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

?

Katılım önkoşulu ne anlama geliyor?

Katılım ön koşulları; özellikle ileri düzey eğitimlerde kullanıcının eğitim süresince maksimum faydayı sağlayabilmesi için uzmanlar tarafından belirlenmiş temel bigilere yönelik gereklilikleri işaret eder. Bu şekilde önkoşul belirtilen bir eğitime katılım için, önkoşulları sağlıyor olma şartı aranır.

?

Katılım önkoşulu olan bir eğitimi , şart koşulan kursu tamamlamadan satın alabilir miyim?

Level -Up Eğitim katılımcılarının eğitim süresince maksimum fayda sağlamasını önemser ve programlarını bu amaçla sınıflandırarak katılımcıyı yönlendirmeyi hedefler. Ön koşullar, katılımcıların eğitimden sağlayacağı faydayı en üst düzeyde tutmak üzere sunulan tavsiye niteliğinde bilgi olup katılımcının eğitim seçimini bu bilgiye göre yapması önerilmektedir.

?

Eğitim içerikleri kim tarafından hazırlanıyor?

Eğitim içerikleri; Eğitim ortaklarımızın (Yayıncı) deneyimli ve uzman ekipleri tarafından hazırlanmaktadır.

?

Verilen katılım belgelerinin geçerlilik süresi nedir?

Eğitim sonrası alacak olduğunuz katılım belgeleri bir sona erme tarihine sahip değildir. Bilgilerin canlı tutulması bakımından ihtiyaç duyduğunuz hallerde eğitimi yenilemeniz tavsiye edilmektedir.

?

Eğitimde kullanılan dokümanlara nereden ulaşabilirim?

Eğitim dokümanları; eğitim esnasında paylaşım amaçlıdır. Eğitimden önce, eğitim sırasında veya eğitimden sonra doküman paylaşımı yapılmamakla birlikte, eğitim uzmanları gerekli görmesi halinde, doküman paylaşımında bulunabilirler.

?

Bu eğitimlere katılmanın bana sağlayacağı faydalar nelerdir?

Eğitimler; hem gelişen görüntüleme çözümlerine adapte olmanızı sağlar hem de teorik ve pratik bilgilerinizi güncellemenize yardımcı olur. Birbirinden zengin içerikler ve görsel uygulamalar ile desteklenmiş olan eğitimler, sizleri sektöründe lider markaların uzmanları ile buluştururken, olası sorularınıza birincil seviye destek almanızı sağlar ve edindiğiniz bilgiler ile yetkinliklerinizi artırarak daha donanımlı bir profesyonel olmanıza destek olur.

?

Yayıncı ile iletişim kurmak mümkün mü?

Platformumuzun sağlıklı işleyebilmesi, olası sorunların tarafımızdan çözümlenebilmesi ve ücret akışının sağlığı dolayısıyla yayıncılarımızla direk iletişim kurmanız malesef mümkün değildir. Levelupegitim.com adresi dışında diğer platformlardan yapılabilecek herhangi bir işlem veya taahüt konusunda Level Up Eğitiim'in sorumlu olmayacağını şimdiden beyan ederiz.

?

Etkinlikler Nasıl ve Hangi Platformdan Yayınlanmakta? Yayına nasıl giriş yapacağım?

Level Up Eğitim bir pazarlama platformu olup, yayının yapılacağı mecra tamamen yayıncı tarafından seçilmektedir. Detaylı etkinliğe giriş bilgileriniz e-posta ile etkinlik öncesi paylaşılacaktır. Lütfen yayın öncesinde internet bağlantınızı test edin ve platformun özelliklerini inceleyin; daha interaktif bir katılım için platformun özelliklerini kullanabilmeniz (sohbet kanalı, soru sorma, yayının ekranınızda en kaliteli görünüm ayarını seçmek vb.) çok önemlidir

?

Hesap oluşturmadan etkinlik satın alabilir miyim?

Level Up Eğitim'de etkinlik giriş hakkı satın alımı için hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu yasal sorumluluklarımızı yerine getirebilmek ve içeriklerin katılımcıların profillerine göre şekillendirilmesi için gerekmektedir. Hesap oluşturmak için sitenin sağ üst kısmındaki "Kayıt Ol" butonuna basarak kaydınızı yapabilirsiniz.

?

Satın aldığım etkinlik bilgisini eposta olarak tekrar nasıl alabilirim?

Etkinliğinizin erişim bilgilerinin tarafınıza gönderildiği epostanızı kaybetmeniz durumunda, etkinlikten 24 saat önce, destek@levelupegitim.com adresinden bize ulaşmanızı rica ederiz. Sorununuz çözümlenmeye çalışılacaktır; lütfen bu bildirimi yapmadan önce epostanızın “Gelenler” kutusu hariç kutularınızı da kontrol ediniz; bazen tarayıcınız veya eposta hizmet sağlayıcınız kaynaklı İstenmeyenler / Tanıtımlar / Gereksizler kutularına epostalarımız düşebilmektedir.

?

Level Up Eğitim'de hesabım yok, nasıl oluşturabilirim? Ücretli midir?

Level Up Eğitim üyeliğiniz tamamen ücretsizdir. Sitemizi gezerek tüm etkinlikleri görebilir, etkinlikler ve yayıncılar hakkında bilgi alabilirsiniz. Hesabınızı oluşturmak çok kolay, sitemizin sağ üst kısmında bulunan Kayıt Ol butonuna tıklayarak üye olmaya veya üyelik bilgilerinizi girerek hesabınıza ulaşmaya başlayabilirsiniz.

?

Hesabımdaki ismimi nasıl değiştiririm?

Hesabınızın adınızı farklı veya hatalı girdiyseniz ve düzeltmeniz gerekiyor ise; üyelik girişi yaptıktan sonra Kullanıcı Bilgileri sayfanızda, ad / soyad bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Ad Soyad bilgilerinizi tekrardan yazdıktan sonra gerekli diğer bilgilerle beraber güncellemeniz yeterlidir.

?

Hesabımdaki e-posta adresimi nasıl değiştiririm?

e-posta adresinizi farklı veya hatalı girdiyseniz ve düzeltmeniz gerekiyor ise; üyelik girişi yaptıktan sonra Kullanıcı Bilgileri sayfanızda, e-posta bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. e-posta adresinizi tekrardan yazdıktan sonra gerekli diğer bilgilerle beraber güncellemeniz yeterlidir.

?

Hesabımın şifresini nasıl değiştirebilirim?

Şifrenizi değiştirmek için; üyelik girişi yaptıktan sonra Kullanıcı Bilgileri sayfanızda, şifre bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Yeni şifrenizi belirledikten sonra gerekli diğer bilgilerle beraber güncellemeniz yeterlidir.

?

Hesabımın şifresini unuttum, ne yapmalıyım?

Sitenin sağ üst kısmındaki "Giriş" tuşuna basarak ulaşacağınız sayfamızdan giriş yap kısmında bulunan ""Şifremi unuttum" butonuna basarak sistemde kayıtlı e-postanıza gönderilecek şifre güncelleme e-postasında verilen talimatları ve linki takip ederek şifrenizi değiştirebilir ve sistemimize tekrar giriş yapabilirsiniz. Veri güvenliği amaçlı canlı destek ve eposta yöntemiyle şifrenizi tarafınıza vermemekteyiz, lütfen şifrenizi hatırlamıyorsanız şifre unuttum adımlarını takip ederek şifrenizi oluşturun.

?

Hesabımı nasıl iptal edebilirim / silebilirim?

Üyelik girişi yaptıktan sonra Kullanıcı Bilgileri sayfanızda yer alan "Üyelikten çık ve üyeliğimi iptal et" seçimini yaparak üyeliğinizi kolayca sonlandırabilirsiniz.

?

Yanlış tarihe / Yanlış etkinliğe / Katılamayacağım bir etkinliği satın aldım ne yapabilirim?

Yayıncı tarafından herhangi bir etkinlik iptal edilmediği veya ertelenmediği müddetçe ya da mücbir sebepler doğmadığı sürece para iadesi, iptal ve değişiklik yapılamaz. Zorunlu durumu sebebi ile katılımcının ücretini ödediği eğitime katılamayacak olması halinde, Yayıncı katılımcıya; ilgili eğitimin gelecekte düzenlenecek en yakın tarihli oturumuna katılma imkanı tanıyabilir. Böyle bir durum sözkonusu olması halinde destek@levelupegitim.com adresinden lütfen bizimle iletişime geçiniz.

?

Satın aldığım etkinlik katılımımı iptal etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Yayıncı tarafından herhangi bir etkinlik iptal edilmediği veya ertelenmediği müddetçe ya da mücbir sebepler doğmadığı sürece para iadesi, iptal ve değişiklik yapılamaz. Zorunlu durumu sebebi ile katılımcının ücretini ödediği eğitime katılamayacak olması halinde, Yayıncı katılımcıya; ilgili eğitimin gelecekte düzenlenecek en yakın tarihli oturumuna katılma imkanı tanıyabilir. Böyle bir durum sözkonusu olması halinde destek@levelupegitim.com adresinden lütfen bizimle iletişime geçiniz.

?

Satın aldığım etkinlikte değişiklik (tarih, saat değişikliği vs.) oldu. Ne yapmam gerekiyor?

Yayıncının, eğitim tarihini değiştirme hakkı saklı olup, eğitim tarihlerinin değişiklik göstermesi durumunda; katılımcının ilgili eğitimin gelecekte düzenlenecek en yakın tarihli oturumuna katılma hakkı doğar. Kullanıcı isterse ücret iadesi talep edebilir. Lütfen konuyla alakalı İptal ve İade Şartları sayfamıza göz gezdirin.

?

Etkinliğim iptal oldu. İade alabilir miyim?

Mücbir sebepler dışında, Yayıncının etkinliğ iptal etmesi durumunda; katılımcının, ilgili eğitimin gelecekte düzenlenecek en yakın tarihli oturumuna katılma hakkı doğar. Kullanıcı isterse ücret iadesi talep edebilir. Lütfen konuyla alakalı İptal ve İade Şartları sayfamıza göz gezdirin.

?

Etkinlik ücretine ne dahildir?

Etkinlik ücretine, etkinlik tanıtım sayfasında belirlenen içerik ve aracı hizmet komisyonu dahildir.

?

Eğitim ücretini EFT ve Havale yolu ile ödeyebilir miyim?

Satın alma işlemleri sayfasında paylaşılan IBAN numarasına EFT/Havale yapabilirsiniz. Eğitime 48 saatten az süre kalmışsa ödemenizi kredi kartı ile yapınız.

?

Level Up Eğitim üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapmak güvenli midir?

Güvenlidir. Level Up Eğitim, ödeme sistemleri olarak yurtiçi işlemlerinde iyzico altyapısını kullanmaktadır. İyzico, global bir lider olan Payu‘nun parçası olup; bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir. Tüm üst düzey veri güvenlik önlemleri alınmış olup; kredi kartınız sistemimizde saklanmamaktadır.

?

3D Secure nedir?

3D Secure işlemleri bankanızın ekstra sms / onay mekanizmalarını devreye sokarak güvenliğinizi arttırdığı ödeme şeklidir. İşlemlerinizi 3D secure ile de tamamlayabilirsiniz.

Eğitimlerden haberdar olmak için E-Bültenimize kayıt olun.