Kullanıcı Sözleşmesi

Level Up Eğitim (www.levelupegitim.com) sistemimizin ve internet sitemizin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumluluklarımızı içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin önce okunması tavsiye ederiz.

Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen sistemimizi ve sitemizi kullanmadan önce tarafımızla irtibata geçerek bilgi alınız ve/veya sitemizi kullanımınızı sonlandırınız. Sitemizi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formları doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Level Up Eğitim işbu domain (levelupegitim.com) ve site uzantıları ve/veya mobil uygulamada mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile domainde hizmet veren sitede (levelupegitim.com) ya da mobil uygulamada sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayın tarihinde yürürlüğe girer. Level Up Eğitim, kullanıcılarına herhangi bir değişik olması ihtimalini göz önünde bulundurarak her ziyaretlerinde yasal uyarı sayfasını gözden geçirmelerini tavsiye etmektedir. Bu koşullar harici bağlantı veya bilgilendirme amacıyla link verilen diğer 3. parti web sayfaları için de geçerlidir.

1. Kullanım ve Gizlilik Kuralları levelupegitim.com’un tüm ziyaretçilerine açıktır, tüm kullancıılarımız için aynı şekilde geçerlidir. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. Bu hizmetler ürün satınalımına kadar geçen deneyim içerisindeki üye olma / üyelik bilgilerini değiştirme / etkinlikleri ziyaret edip bilgi alma ve diğer tüm faaliyetler (biletleme öncesi) tüm fonksiyonları içerir; ürün satın alımı ücretlidir. Aşağıdaki detaylı belirtilen durumlarda, site yönetimi üyenin siteyi kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni işlem başlatma haklarını saklı tutar:

1.a. Yanlış, karalayıcı, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteyle ilişkilendirilmesi ve/veya siteye kaydedilmesi,

1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,

1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

1.d. Sitenin veya üzerinde işlem yaptığı sunucu / donanımların güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, uzaktan yazılımsal saldırıların yapılması, faaliyet engelleyecek hertürlü girişimin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi üyeliğin ve site kullanımının sonlandırılması ve/veya kanuni yaptırım için işlem başlatılması ile sonuçlanacaktır.

2. İçerik Kullanımı
2.a. Level Up Eğitim, bu internet sitesi ve alt sayfalarının / panellerinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde ile mobil uygulamadaki tüm bilgi, resim, Level Up Eğitim markası ve diğer markalar, www.levelupegitim.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Veri”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Veri; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Level Up Eğitim’un burada açıkça belirtilen ve belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

2.b. Levelupegitim.com’a, Level Up Eğitim sosyal medya hesaplarına ve destek panellerine / müşteri hizmetlerine iletilen tüm eleştirilerin hakkı Level Up Eğitim’a aittir, istenildiği taktirde site yönetimi tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

3. Sorumluluklar
3.a. Levelupegitim.com’u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar, görüntülenen ve/veya sepete atılan ürünler) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılabilmektedir. Buradaki amaç, sitenin sunduğu deneyimi geliştirmek, ziyaretçilerine ürünlerini daha iyi tanıtabilmek, yayıncıların oluşturduğu içeriği geliştirmek ve site deneyimini geliştirmektir. Bu bilgiler paylaşılırken KVKK kurallarına uygun olarak izinler alınmakta ve kullanıcı bilgileri izinsiz olarak asla paylaşılmamaktadır.

3.b. Kullanıcı, levelupegitim.com sitesi hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile levelupegitim.com’un internet sitesi ve/veya mobil uygulama üzerinden hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir.

3.c. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin levelupegitim.com’u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

3.d. Kullanıcı levelupegitim.com üzerinde yayınlanan ve yayıncının şahsi / profesyonel olarak sunduğu bilgilerini kopyalayamaz; herhangi bir amaç için farklı bir mecrada ve / veya farklı bir içerikte paylaşamaz. Levelupegitim.com üzerinde ve alt sayfalarında yayınlanan her içerik levelupegitim.com ‘un ve SODAMEDYA İLETİŞİM HIZMETLERİ LTD. ŞTİ.‘ye aittir.

3.d. Levelupegitim.com ile yapılan mesajlaşmaların, epostaların ve canlı chat programı verilerinin yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Level Up Eğitim tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden site yönetimi ve SODAMEDYA İLETİŞİM HIZMETLERİ LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

3.e. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından levelupegitim.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. Levelupegitim.com ya da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı tarafımıza aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

3.f. Bu internet sitesi Kontrolümüz altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. Ayrıca Yayıncıların istekleri doğrultusunda yayınlanan eğitim / etkinlik içerikleri yine Yayıncı’nın sorumluluğundadır. Level Up Eğitim, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir; ayrıca site üzerinden satılan etkinliklerde geçen bilgilere / Yayıncının yayınına ve paylaşılanların doğruluğuna erişimi kısıtlı veya olmaması dolayısıyla Level Up Eğitim yayın içerikleri konusunda hiçbir hukuki sorumluluk almadığını işbu sözleşmeyle peşinen bildirmektedir. Kullanıcı yayın içeriklerinden veri doğruluğundan veya olası herhangi bir yayın içi aktiviteden dolayı Level Up Eğitim ‘u sorumlu tutamaz.

3.g. Level Up Eğitim’un, kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Level Up Eğitim’un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

3.h. Sitenin belirli yerlerinde, site üzerinden pazarlanan belirli aktivitelerde o bölüme/yayına özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

3.i. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Gizlilik Politikası” bölümünü okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle Level Up Eğitim’un uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder.

Level Up Eğitim , Kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

4. Hizmet Sürekliliği
4.a Level Up Eğitim taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. Level Up Eğitim’un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. Level Up Eğitim, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, levelupegitim.com’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır. İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri levelupegitim.com sitesine ya da mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın SODAMEDYA İLETİŞİM HIZMETLERİ LTD. ŞTİ. tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

4.b Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren levelupegitim.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

5. Gizlilik Politikası
Levelupegitim.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) talep etmektedir. Levelupegitim.com’da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları ya da profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için yine kendi bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde; site üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler Levelupegitim.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

Level Up Eğitim, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, yayıncılar hariç üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.Pazarlanan aktivitelere girişi kolaylaştırıcak altyapılar ve yayıncılar hariç kişisel verilere hiçbir üçüncü kişinin erişimi yoktur.

Levelupegitim.com, Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Ayrıca bu özellikler sonucunda raporlanan veriler Facebook, Instagram ve diğer sosyal medyalarda kullanılmak üzere işlenmektedir. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, tarafımızdan verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Işbu Gizlilik Sözleşmesini kabul ederek bilgilerinizin Reklam yayıncıları ile reklam ve tanıtım amacıyla paylaşılmasına onay vermektesiniz. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (İsim, soyadı, T.C Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, site reklamlarını internet üzerindeki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir. Ziyaretçilerin Levelupegitim.com’a geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere tarafımızdan ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde şirketimiz ve/ veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin levelupegitim.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bizlere her zaman iletişim sayfamızda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Levelupegitim.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Eğitimlerden haberdar olmak için E-Bültenimize kayıt olun.